Ostim TV Tamiri

Ostim TV Tamiri, en uygun fiyat ve tamir garantisi ile siz değerli müşterilerimize Ostim de hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Yenimahalle TV Tamiri ile Garantili Teknik Servis

Ostim TV Tamiri olarak, Tam eğitimli çalışanlarımız, ister LED, ister LCD veya Plazma olsun, bütün televizyon çeşitlerini tamir ediyoruz. Televizyonunuzu nereden satın aldığınız önemli değil ! Sadece bize güvenin ve televizyonunuzun usta ellerde olduğuna inanın.

Evinizdeki diğer her şey gibi, televizyonlar da bozulur. Duvardan düşebilir veya hareket sırasında hasar görebilirler. Belki de çocuklarınız etrafta koşturup televizyonu devirerek ekranda bir çatlak bırakarak onu işe yaramaz hale getirmiş olabilir. Zamanla, TV’ler de aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır. TV’niz eskisi kadar net değilse veya loş olduğu ve görüntü sağlayamadığı için hayal kırıklığına uğradıysanız,
onu tamir ettirmeniz gerekecektir.

Televizyon tamiri konusunda uzmanız. Ayrıca TV onarımınıza yaklaşımımızda müşteri odaklıyız.
Hızlı bakım için önce bizi arayın! En iyi olmak için en iyiyi işe almanız gerektiğini anlıyoruz.

TV’nizi çalıştıramıyor musunuz?

Ostim TV Tamiri servisine mi ihtiyacınız var? Yenisini almak için acele etmeden önce bizi arayın.

Çoğu durumda, bozulan bir televizyon, ilk satın aldığınız gün kadar iyi olması için kolayca ve düşük maliyetler ile onarılır. Ayrıca TV Onarım maliyetinin önemli olduğunun da farkındayız.

Ortalama TV Onarım Maliyeti Nedir?

Ortalama TV onarım maliyeti televizyonunuzun marka-modeline ve arıza durumuna göre değişkenlik göstererir. TV sorunlarının çoğu küçük sorunlardır ve yedek parçalar nispeten ucuzdur.

Fakat ekranınız kırıksa veya invertörünüzün değiştirilmesi gerekiyorsa, onarım maliyetleriniz artış gösterir.
TV’nizde su hasarı varsa, birden fazla bileşenin onarımına ihtiyaç duyulur, bu da tamir maliyetlerinin artmasına neden olur.

Sorun, TV’nizin daha kısık görünmesi veya ilk satın aldığınız zamanki netliğinden yoksun olmasıysa, arka ışığın değiştirilmesi gerekebilir. Bu, üniteyi değiştirme maliyetine kıyasla onarımı nispeten ucuzdur.

Gördüğünüz üzere televizyon tamir maliyetleri oldukça değişkendir.

Yeni Bir TV Almak veya Onarmak Daha mı Ucuz?

Bu sorunun cevabı büyük çoğunlukla televizyonunuzu onarmak yenisi almaktan daha az maliyetlidir. Sizin de televizyonunuzda arıza varsa, yüklü miktarsa para vererek yeni bir televiyon almaktansa tamir ettirmeyi tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın