Batıkent Uydu Servisi

Batıkent Uyducu

Batıkent Uydu Servisi

Batıkent Uydu Servisi olarak, batıkent uydu sistemleri, batıkent uydu, batıkent uyducu, batıkent  merkezi uydu, batıkent çanak ayar, çanak anten kurulumu, uydu montajı, uydu anten servisi,  uydu teknik servisi hizmeti verilmektedir.

Batıkent Uydu Servisi, Batıkent uyducu, Batıkent uydu, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

Batıkent Uydu Anten Sistemleri

Müstakil Uydu Anten Sistemi

Müstakil Uydu Anten Sistemi

Bir uydu anten sisteminin içerisinde çanak anten, lnb, uydu alıcısı ve bunların bağlantısında kullanılan koaksiyel kablo ve ekipmanları bulunur. Batıkent Uydu Servisi olarak, uydu sistemleri, merkezi uydu, çanak ayar, çanak anten kurulumu, uydu montajı, anten servisi,  uydu teknik servisi, hizmeti verilmektedir. Müstakil bir ortamda birden fazla uydudan yayın almak için birçok direk, uydu anteni ve sabitleme elemanları bulunduğu çatı veya zemin, bir anten ormanı görünümünde olur ve ortamın estetiğini bozar. Antenlerin ve direklerin yakın olması görüşlerinin kapanmasına neden olur. Dikilen çok sayıda direk çatıların akmasına neden olur. Bunların hem tek tek bakımı zordur hem de çatıya sık sık çıkmayı gerektirir.

Batıkent Uydu Servisi, Batıkent uyducu, Batıkent uydu, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

Batıkent Merkezi Anten Sistemleri

merkezi-uydu-anten-sistemiBatıkent uyducu olarak, binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Bu karmaşadan kurtulmanın yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu anten sistemi kurmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya, ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur.

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus olarak bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre istenirse santraller (Multiswitch) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur. Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alıcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz. Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Batıkent Uydu Servisi, Batıkent uyducu, Batıkent uydu, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

Farklı uydulardan (Turksat, Hotbird, Nilesat, Sirius, Astra gibi) alınan belirli sayıda (ort.24-48 arası) TV ve Radyo kanalı tek bir merkezde toplanır ve normal TV alıcılarının alabileceği tipte analog sinyal olarak dağıtılması sağlanır. Yayının TV’ye verilmesi için receiver ya da decoder gibi ilave birimlere ihtiyaç yoktur. Prizden TV ye kablo bağlantısı marifeti ile sonuç alınır.

Call Now ButtonHemen Arayın